Masarykova obchodní akademie, Jičín

Masarykova obchodní akademie, Jičín

státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, na cizí jazyky, informační technologie



             

Čtenářský koutek

login:   heslo: ..:: registrace ::..


Máte svou oblíbenou knihu? Četli jste v poslední době něco zajímavého? Pojďte sdílet své zážitky z četby a komentovat přečtené.


Nevíte si rady, co číst? Inspirujte se četbou spolužáků.


Knihy

.. seřadit dle přidání :: názvu :: autora


Lucidní snění

Stephen LaBerge

Přítelkyně smrti

Bernhard Aichner

Norské dřevo

Haruki Murakami

Ostrov Sukkwan

David Vann

Čekání na Godota

Samuel Beckett

Jako zabít ptáčka

Harper Lee

O myších a lidech

John Steinbeck

Inferno

Dan Brown

Kniha Nosferatu

Petr Štěpán

Válka galská

Gaius Julius Caesar

Zaklínač- IV. Čas opovržení

Andrzej Sapkowski

Zaklínač- III. Krev elfů

Andrzej Sapkowski

Zaklínač- II. Meč osudu

Andrzej Sapkowski

Zaklínač- I. Poslední přání

Andrzej Sapkowski

Říkali mi Leni

Zdeňka Bezděková

Enderova hra

Orson Scott Card

Hra o trůny

George R. R. Martin

Marťan

Andy Weir

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Jonas Jonasson

Malý princ

Antoine de Saint-Exupéry

Krysař

Viktor Dyk

Pí a jeho život

Yann Martel

Jeptiška

Denis Diderot

Tracyho tygr

William Saroyan

Farma zvířat

George Orwell

Maryša

Alois a Vilém Mrštíkové

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Arnošt Lustig

Atlas Mraků

David Mitchell

Satanská bible

Anton Szandor LaVey

Bible


Stalker

Arkadij a Boris Strugačtí

Pygmalión

George Bernard Shaw

Bylo nás pět

Karel Poláček

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války

Jaroslav Hašek

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Ransom Riggs

Hunger Games

Suzanne Collins

My děti ze stanice ZOO

Christiane Felscherinowová

Čachtická paní

Jožo Nižnánsky

Nebe plné hvězd

Lenka Lanczová

Hledání Aljašky

John Green

Zlodějka knih

Markus Zusak

Papírová města

John Green

Romeo a Julie

William Skahespeare

Hrbáč

Paul Féval

Alchymista

Paolo Coelhoe

Lakomec

Moliére

Neříkejte mi Izmael

Michael Gerard Bauer

Justin Time - Do hlubin času

Peter Schwindt

Válka s mloky

Karel Čapek

Americký sniper

Scott McEwen a Jim Defelice

Dvacet tisíc mil pod mořem

Jules Verne

Pán much

William Golding

Hvězdy nám nepřály

John Green

Maturitní četba


Čekání na Godota

Malý princ

Krysař

Jeptiška

Maryša

Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Pygmalión

Bylo nás pět

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války

Romeo a Julie

Alchymista

Lakomec

Válka s mloky

..:: zpět ::..



Den otevřených dveří

čtvrtek 12. 12. 2019 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

úterý 28. 1. 2020 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

Přijímací zkoušky nanečisto

28. 1. 2020 od 13:30 za poplatek Kč 50,-
účast na přijímacích zkouškách nanečisto bez registrace
přijďte včas - 13:00 - 13:20, ve 13:30 se již píše!!!

Datum Třída Akce

Kalendář akcí

Datum Akce
27. 11. Student Business Forum - téma: Hotelnictví a cestovní ruch
20. 11. konference "Choceň - škola a podnikání"
19. 11. (3. ročník - vybraní studenti) exkurze v ČT
19. 11. vybraní studenti okresní kolo piškvorek
8. 11. (3.C) exkurze ČNB
6. 11. (1.B, 2.A) divadelní představení - Vinohrady
5. 11. (3.C + vybraní studenti) národní divadlo - Pýcha a předsudek
4.11.-9.12. workshop Podnikání v praxi
1. 11. (1.C) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
25. 10. (3.A) exkurze do ČNB
23. 10. (2. ročníky) zeměpisný pořad - Srí Lanka
22. 10. (2.A, 2.B) právní vědomí a odpovědnost, krminální chování
22. 10. (1.A, 1.B) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
21. 10. (studenti APE) beseda s podnikateli
18.-19.10. prezentace středních škol
17. 10. (1. ročníky) zeměpisný pořad - Irán - 1. a 2. vyuč. hodina
17. 10. workshop ředitelů studentských společností Praha
9. 10. FuckUp Night Kino central HK
1. 10. (4B) seminář "Nevypusť duši"
30. 9. (4AC) seminář "Nevypusť duši"
18. 9. (1. a 2. ročníky) představení projektu DoFe
18.9.-20.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Srdíčka
10.9.-13.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Světluška
další aktivity