Masarykova obchodní akademie, Jičín

Masarykova obchodní akademie, Jičín

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cizí jazyky, obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, informatika v ekonomice.

Dotazník studentské společnosti MayBee

Zdravíme Vás jménem nově vznikající studentské společnosti MayBee.


Již brzy si u nás budete moci obstarat své svačiny, dobroty a mnohé jiné. Ale abychom Vám co nejvíce vyhověli, potřebujeme znát každý Váš názor a rádi bychom se zeptali na pár otázek.


Napište nám svůj upřímný názor a my zařídíme zbytek. Ničeho se nebojte :)


Za všechny z MayBee Vám děkujeme.V případě, že jste student 1. ročníku a nevíte, o co jde, přeskočte otázku č. 1 a na ostatní zkuste co nejlépe odpovědět.1. Líbil se vám loňský sortiment? (Prosíme, abyste se k Vámi vybrané možnosti více rozepsali a třeba nám i poradili, co byste chtěli doplnit a co je podle Vás zbytečné prodávat.)

Více:


2. Přáli byste si rozšíření sortimentu ovoce a zeleniny? (Prosíme, abyste se k Vámi vybrané možnosti více rozepsali a třeba nám i poradili, co byste chtěli doplnit a co je podle Vás zbytečné prodávat.)

Více:


3. Ocenili byste základní školní pomůcky v našem krámku?

Jaké:


4. Kdyby byla možnost koupit si u nás teplou PIZZU, koupili byste si ji? (Pokud vyberete možnost ANO, vyberte prosím také druh pizzy, kterou máte nejraději – můžete zvolit dvě různé)


5. Měli byste zájem o balené saláty (myšleno – malá plastová nádobka a v tom např. Vlašský nebo pařížský salát).

Jaké:


6. Chtěli byste v našem sortimentu najít také Hořické trubičky nebo zákusky?


Vyhledat: