Masarykova obchodní akademie, Jičín

státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, na cizí jazyky, informační technologie



             

Vánoční soutěž na MOA

Dne 22. 12. 2015 proběhnou na naší škole mezitřídní soutěže.

Každá třída organizuje jinou aktivitu:

1.A karetní hra - prší
1.B scrable v cizím jazyce
2.A vědomostní hrad - jméno, město, ...
2.B puzzle
3.A ping pong
3.B piškvorky

Od 7:45 do 8:00 mají třídy čas připravit si vše potřebné pro svoji soutěžní disciplínu. Každá třída vybere 1 až 2 zástupce, kteří za ní nastoupí v soutěžních disciplínách. Ve třídě musí zůstat někdo, kdo bude mít na starosti organizaci své soutěže. Zda se mohou střídat soutěžící studenti, rozhoduje třída, která danou soutěž organizuje.

Celkem bude šest soutěží, tedy maximálně 12 studentů soutěží, ostatní zůstávájí na organizaci své soutěže.

Systém soutěže si vymyslí každá třída sama tak, aby se soutěžilo do 10:30. Poté vyhlásí, kdo skončil celkově první, druhý, ...

Souběžně v tělocvičně probíhá florbalový turnaj, kterého se účastní max 10 studentů ze třídy.

Přibližně v 11:00 skončí florbalový turnaj, všichni studenti se shromáždí v tělocvičně, kde se vyhlásí konečné výsledky za celou třídu, případně další aktivity.

 

Den otevřených dveří

čtvrtek 12. 12. 2019 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

úterý 28. 1. 2020 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

Přijímací zkoušky nanečisto

28. 1. 2020 od 13:30 za poplatek Kč 50,-
účast na přijímacích zkouškách nanečisto bez registrace
přijďte včas - 13:00 - 13:20, ve 13:30 se již píše!!!

Datum Třída Akce

Kalendář akcí

Datum Akce
27. 11. Student Business Forum - téma: Hotelnictví a cestovní ruch
20. 11. konference "Choceň - škola a podnikání"
19. 11. (3. ročník - vybraní studenti) exkurze v ČT
19. 11. vybraní studenti okresní kolo piškvorek
15. 11. beseda 4. vyuč. h. o Listopadu 1989
14. 11. (3.C - 3.h) komentovaná prohlídka "Listopad 89 v Jičíně" - muzeum
11. 11. (1.h) Měsíc filmu na školách
8. 11. (2.B) divadlo MB - Šumař na střeše
8. 11. (3.C) exkurze ČNB
6. 11. (vybraní studenti) Živá knihovna - projekt Amnesty International zaměřený na lidská práva
6. 11. (1.B, 2.A) divadelní představení - Vinohrady
5. 11. (3.C + vybraní studenti) Národní divadlo - Pýcha a předsudek
4.11.-9.12. workshop Podnikání v praxi
1. 11. (1.C) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
31. 10. (3.B) Klicperovo divadlo HK - Strýček Váňa
25. 10. (3.A) exkurze do ČNB
23. 10. (2. ročníky) zeměpisný pořad - Srí Lanka
22. 10. (2.A, 2.B) právní vědomí a odpovědnost, krminální chování
22. 10. (1.A, 1.B) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
21. 10. (studenti APE) beseda s podnikateli
18.-19.10. prezentace středních škol
17. 10. (1. ročníky) zeměpisný pořad - Irán - 1. a 2. vyuč. hodina
17. 10. workshop ředitelů studentských společností Praha
9. 10. FuckUp Night Kino central HK
1. 10. (4B) seminář "Nevypusť duši"
30. 9. (4AC) seminář "Nevypusť duši"
18. 9. (1. a 2. ročníky) představení projektu DoFe
18.9.-20.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Srdíčka
10.9.-13.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Světluška
další aktivity