Masarykova obchodní akademie, Jičín

státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, na cizí jazyky, informační technologie



             

Rozdělení do tříd ve školním roce 2018/2019

Třída 1. A:

Beneš Vojtěch, Brádlová Dominika, Buďárek Tomáš, Frumert Filip, Hoření Adéla, Jákl Ondřej, Johnová Adéla, Kára Tomáš, Kleinová Julie, Kloutvor Aleš, Kormanová Adéla, Kubišta Martin, Kudrnová Anna, Kuhnová Michaela, Leahy Rebecca Anne, Machová Leona, Nguyen Quynh Anh, Pokorná Eliška, Rohlíková Šárka, Řeháčková Anežka, Smolíková Adéla, Svobodová Nikola, Šturma Daniel, Tauchman Viktor, Vaníková Tereza, Veselý Petr, Vojtěchová Lucie, Zachovalová Karolína

Třída 1. B:

Arletová Bára, Bartková Aneta, Bochová Veronika, Brixová Romana, Brodský Tomáš, Daňová Karolína, Havelková Bára, Hlubučková Barbora, Horčičková Valentýna, Kaplíková Nikol, Karban Josef, Kindlová Kateřina, Kosinová Anna Elisabeth, Kubátová Kristýna, Kukla Pavel, Kunhartová Veronika, Kušnírová Veronika, Macoun Dominik, Machová Agáta, Pechota Lukáš, Piroutková Nikola, Plíšková Karolína, Prokopová Natálie, Stuchlík Matěj, Šolcová Barbora, Trunečková Romana, Tůma Lukáš, Uhlíř Josef, Vágenknechtová Adriana, Vuong Jan, Zemánková Kristýna, Žilková Dominika

Kalendář akcí

24. 6.CULTURE shOKO
14. 6.kulturní zájezd 3AC
13. 6.preventivní program - Subkultury a extremismus
6. 6.divadlo v HK
3. 6.preventivní program - Internet, sociální sítě a kyberšikana
31. 5.předávání mat. vysvědčení
28. 5.natáčení Fokusu Václava Moravce
24. 5.preventivní program - S tebou o tobě!
22. 5.představení Limonádový Joe
2. 5.film Zlatý podraz
25. 4.Startovač HK (start-upy)
24. 4.divadlo v HK
11. 4.třídní schůzky od 16:00
5. 4.beseda s podnikateli
4. 4.vzdělávací program Nicholas Winton - Síla lidskosti
28. 3.Technologické centrum v HK
26. 3. KD - divadelní představení George Orwell "184 aneb Velký bratr Tě sleduje"
21. 3.návštěva Apple, divadelní představení
19. 3.exkurze do ČSOB HK
8. 3.exkurze na veletrh cestovního ruchu v HK
6. 3.divadelní představení "Krvavá svatba"
13. 2.vstup na trh práce
7.2.-28.3.workshop Podnikání v praxi
od 27. 1.projekt Edison
22. 1.den otevřených dveří, přijímací zkoušky nanečisto
19. 12.týmový workshop (Microsoft) - Inovation Cycle
13. 12.interaktivní snídaně
12. 12.exkurze - Vánoce na Hrádku u Nechanic
11. 12.svačinárium
6. 12.den otevřených dveří
5. 12.týmový workshop (Microsoft) - Inovation Cycle
4. 12.exkurze do Berlína
další aktivity