Masarykova obchodní akademie, Jičín

státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, na cizí jazyky, informační technologie



             

Pohár Josefa Masopusta

10.10 2014 se družstvo chlapců MOA Jičín zúčastnilo okrskového kola Poháru Josefa Masopusta a v turnaji zvítězilo.

Výsledky-MOA Jičín-Gymnazium Hořice 3:0
MOA Jičín- Gymnazium Jičín 2:0
MOA Jičín-SPŠ Jičín 1:0

20.10.2014 se chlapci zúčastnili okresního finále a opět vyhráli.

Výsledky- MOA Jičín-ISŠ Nová Paka 1:0
MOA Jičín- Gymnazium Jičín 0:0
MOA Jičín-Gymnazium Nová Paka 2:0.

Ze šesti zápasů pětkrát vyhráli a jednou byl výsledek nerozhodný, nedostali ani jednu branku!!

V dubnu 2015 se zúčastní krajského finále v Jičíně.

Sestava družstva-Kloutvor Michal, Jantač Michal a Barták Daniel ze 4.B, Folprecht Jakub, Svoboda Miloš a Kloutvor Petr ze 3.B, Novotný Jakub, Štefan Dominik a Čeřovský Jaroslav ze 2.C, Juriga Dominik, Karban Michal a Poláček Jan ze 3.A, Bednařík Jan z 2.A, Suchomel Martin z 1.B ,aMauer Michal z 4.A.

Den otevřených dveří

čtvrtek 12. 12. 2019 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

úterý 28. 1. 2020 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

Přijímací zkoušky nanečisto

28. 1. 2020 od 13:30 za poplatek Kč 50,-
účast na přijímacích zkouškách nanečisto bez registrace
přijďte včas - 13:00 - 13:20, ve 13:30 se již píše!!!

Datum Třída Akce

Kalendář akcí

Datum Akce
27. 11. Student Business Forum - téma: Hotelnictví a cestovní ruch
20. 11. konference "Choceň - škola a podnikání"
19. 11. (3. ročník - vybraní studenti) exkurze v ČT
19. 11. vybraní studenti okresní kolo piškvorek
15. 11. beseda 4. vyuč. h. o Listopadu 1989
14. 11. (3.C - 3.h) komentovaná prohlídka "Listopad 89 v Jičíně" - muzeum
11. 11. (1.h) Měsíc filmu na školách
8. 11. (2.B) divadlo MB - Šumař na střeše
8. 11. (3.C) exkurze ČNB
6. 11. (vybraní studenti) Živá knihovna - projekt Amnesty International zaměřený na lidská práva
6. 11. (1.B, 2.A) divadelní představení - Vinohrady
5. 11. (3.C + vybraní studenti) Národní divadlo - Pýcha a předsudek
4.11.-9.12. workshop Podnikání v praxi
1. 11. (1.C) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
31. 10. (3.B) Klicperovo divadlo HK - Strýček Váňa
25. 10. (3.A) exkurze do ČNB
23. 10. (2. ročníky) zeměpisný pořad - Srí Lanka
22. 10. (2.A, 2.B) právní vědomí a odpovědnost, krminální chování
22. 10. (1.A, 1.B) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
21. 10. (studenti APE) beseda s podnikateli
18.-19.10. prezentace středních škol
17. 10. (1. ročníky) zeměpisný pořad - Irán - 1. a 2. vyuč. hodina
17. 10. workshop ředitelů studentských společností Praha
9. 10. FuckUp Night Kino central HK
1. 10. (4B) seminář "Nevypusť duši"
30. 9. (4AC) seminář "Nevypusť duši"
18. 9. (1. a 2. ročníky) představení projektu DoFe
18.9.-20.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Srdíčka
10.9.-13.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Světluška
další aktivity