Masarykova obchodní akademie, Jičín

státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie,
obchodní akademie se zaměřením na cestovní ruch, na cizí jazyky, informační technologie



             

Zaměstnanci školy - učitelé, kmenoví pracovníci 


Příjmení, jméno, titul Funkce, aprobace Email
Tajč Jiří, Ing. ředitel, odborné ekonomické předměty tajc@moa-jc.cz
Egrt František, Mgr. funkce zástupce ředitele, matematika, fyzika, informatika egrt@moa-jc.cz
Brož Petr, Mgr. český jazyk, dějepis broz@moa-jc.cz
Dubská Stanislava, Mgr. německý jazyk, matematika dubska@moa-jc.cz
Fejfarová Jaroslava, Mgr. matematika, zeměpis fejfarova@moa-jc.cz
Frýbová Martina, Mgr. anglický jazyk, německý jazyk, ruský jazyk frybova@moa-jc.cz
Hanáček Petr, Mgr. německý jazyk, španělský jazyk hanacek@moa-jc.cz
Jandová Radka, Ing. odborné ekonomické předměty jandova@moa-jc.cz
Janouch Jakub, Mgr. informatika, správce počítačové sítě janouch1@moa-jc.cz
Jiránková Petra, Ing. odborné ekonomické předměty (MD) jirankova@moa-jc.cz
Kuntová Jana, Mgr. anglický jazyk kuntova@moa-jc.cz
Kořínek Zdeněk, Mgr. tělesná výchova, základy přírodních věd korinek@moa-jc.cz
Košťálová Bagová Jana, Ing. odborné ekonomické předměty bagovaj@moa-jc.cz
Krausová Martina, Ing. odborné ekonomické předměty krausova@moa-jc.cz
Krejčí Jan, Mgr. informatika krejci@moa-jc.cz
Nosková Lucie, Mgr. německý jazyk, dějepis noskova@moa-jc.cz
Nožičková Hana, Ing. odborné ekonomické předměty (MD) nozickova@moa-jc.cz
Pačesná Veronika, Mgr. anglický jazyk pacesna@moa-jc.cz
Pavelková Veronika, Bc. španělský jazyk pavelkova@moa-jc.cz
Peterka Martin, Mgr. anglický jazyk, ruský jazyk peterka@moa-jc.cz
Petrgálová Lea, Mgr. matematika, informatika, správce webových stránek a IS Bakalaři petrgaloval@moa-jc.cz
Petrgálová Václava, PaedDr. německý jazyk, ruský jazyk petrgalova@moa-jc.cz
Pluhařová Ilona, PhDr. český jazyk pluharova@moa-jc.cz
Rašková Marcela, Mgr. český jazyk, občanská nauka raskova@moa-jc.cz
Rudišová Jana, Ing. odborné ekonomické předměty rudisova@moa-jc.cz
Šepsová Martina, Bc. anglický a španělský jazyk (MD) sepsova@moa-jc.cz
Švanda Ondřej, Mgr. anglický jazyk, tělesná výchova svanda@moa-jc.cz
Vasilová Kateřina, Ing. odborné ekonomické předměty vasilova@moa-jc.cz
Viková Klára, Mgr. anglický jazyk, občasnká nauka vikova@moa-jc.cz
Vitíková Irena, Mgr. anglický jazyk, dějepis (MD) vitikova@moa-jc.cz
Vraštilová Lenka, Ing. odborné ekonomické předměty vrastilova@moa-jc.cz

Provozní pracovníci

Příjmení, jméno, titul Funkce, aprobace, email
Dušek Pavel školník
Dušková Zdeňka uklízečka
Křížková Kateřina uklízečka
Nováková Pavlína uklízečka
Štefflová Jana hospodářka, stefflova@moa-jc.cz
Zavadilová Soňa mzdová účetní, sekretářka, zavadilova@moa-jc.cz

 

Den otevřených dveří

čtvrtek 12. 12. 2019 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

úterý 28. 1. 2020 od 16:00
poslední prohlídka školy začíná v 17:00

Přijímací zkoušky nanečisto

28. 1. 2020 od 13:30 za poplatek Kč 50,-
účast na přijímacích zkouškách nanečisto bez registrace
přijďte včas - 13:00 - 13:20, ve 13:30 se již píše!!!

Datum Třída Akce

Kalendář akcí

>
Datum Akce
9. 12. (APE) prezentace podnikových záměrů v TC HK
4. 12. (vybraní studenti) exkurze Drážďany
27. 11. Student Business Forum - téma: Hotelnictví a cestovní ruch
20. 11. konference "Choceň - škola a podnikání"
19. 11. (3. ročník - vybraní studenti) exkurze v ČT
19. 11. vybraní studenti okresní kolo piškvorek
15. 11. beseda 4. vyuč. h. o Listopadu 1989
14. 11. (3.C - 3.h) komentovaná prohlídka "Listopad 89 v Jičíně" - muzeum
11. 11. (1.h) Měsíc filmu na školách
8. 11. (2.B) divadlo MB - Šumař na střeše
8. 11. (3.C) exkurze ČNB
6. 11. (vybraní studenti) Živá knihovna - projekt Amnesty International zaměřený na lidská práva
6. 11. (1.B, 2.A) divadelní představení - Vinohrady
5. 11. (3.C + vybraní studenti) Národní divadlo - Pýcha a předsudek
4.11.-9.12. workshop Podnikání v praxi
1. 11. (1.C) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
31. 10. (3.B) Klicperovo divadlo HK - Strýček Váňa
25. 10. (3.A) exkurze do ČNB
23. 10. (2. ročníky) zeměpisný pořad - Srí Lanka
22. 10. (2.A, 2.B) právní vědomí a odpovědnost, krminální chování
22. 10. (1.A, 1.B) závislostní chování, návykové látky a možnosti pomoci v případě problémů
21. 10. (studenti APE) beseda s podnikateli
18.-19.10. prezentace středních škol
17. 10. (1. ročníky) zeměpisný pořad - Irán - 1. a 2. vyuč. hodina
17. 10. workshop ředitelů studentských společností Praha
9. 10. FuckUp Night Kino central HK
1. 10. (4B) seminář "Nevypusť duši"
30. 9. (4AC) seminář "Nevypusť duši"
18. 9. (1. a 2. ročníky) představení projektu DoFe
18.9.-20.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Srdíčka
10.9.-13.9. (vybraní studenti) charitativní sbírka Světluška
další aktivity