100 let Masarykovy obchodní akademie, Jičín

aktuality (7. 12.): přidán článek - vzpomínky na oslavy

Vážení absolventi a přátelé Masarykovy obchodní akademie, Jičín,

prvního září 2021 jsme na Masarykově obchodní akademii v Jičíně zahájili jubilejní stý školní rok. Již v letních měsících roku 2021 jsme proto ustanovili přípravný výbor pro organizaci oslav výročí založení školy a připomenutí si bohaté historie obchodního školství na Jičínsku. Současní i bývalí vyučující, zaměstnanci a absolventi školy společnými silami pracují na přípravě a shromažďování podkladů.

Oslavy výročí 100 let od založení Masarykovy obchodní akademie, Jičín vyvrcholí v pátek 16.  a v sobotu 17. září 2022 setkáním absolventů školy a doprovodnými akcemi v areálu školy. Do té doby se můžete těšit na mnoho zajímavostí, které budeme postupně zveřejňovat na těchto webových stránkách, v digitálních i tištěných médiích a při dalších příležitostech.

Mgr. Ondřej Švanda

Lidé školy

Za případné chyby se omlouváme, čerpali jsme z několika zdrojů. Pokud objevíte nějakou chybu, prosím, napište nám na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my to co nejdříve opravíme.

tým MOA

Absolventi

• celkový počet: 6617
  • rozdělení podle školního roku, kdy bylo ukončeno studium: