MOA na natáčení Fokusu Václava Moravce


15. listopadu 2022 se studenti naší školy zúčastnili natáčení Fokusu Václava Moravce. Tento díl se vysílal z nádherného prostoru Hlavního sálu Valdštejnského paláce, tedy sídla Senátu České republiky. Studenti po 2 hodiny naslouchali zajímavé diskuzi Václava Moravce s neméně zajímavými hosty – se senátorkou Eliškou Wagnerovou, politologem Tomášem Lebedou, bývalým premiérem Janem Fischerem, ekonomkou Evou Kotlánovou, evangelickým farářem Milošem Rejchrtem a filozofem Davidem Černým. Čtyři studenti naší školy, Veronika Saturová, David Bachtík, Adam Stránský a Anna Mazáčková, se chopili příležitosti a v živém vysílání se dotazovali odborníků. Ti, kdo zůstali doma, měli tak příležitost sledovat své spolužáky na obrazovkách České televize. 

Díl je možné sledovat z následujícího odkazu: https://www.ceskatelevize.cz/porady/11054978064-fokus-vaclava-moravce/222411030530009/.


© Masarykova obchodní akademie